Як зрозуміти, що у вас проблеми в стосунках?

Ви напевно впевнені в собі, якщо у ваших стосунках з’являться проблеми ви їх відразу помітите. Тим не менш, ми часто не хочемо бачити або визнавати, що в наших відносинах з’явилися проблеми і ми нещасливі. У цій статті ми розповімо вам деякі підказки та знаки, які символізують на те що в ваших стосунках з’явилися проблеми і вам необхідно терміново вирішувати їх, якщо звичайно ви хочете зберегти ваші стосунки.

Пам’ятайте, ваш партнер це не тільки той з ким ви поділяєте ліжко або обідній стіл, але і та людина, яку ми вибираємо, щоб побудувати життя і сім’ю.

Проблеми, які вважаються важливими у відносинах

1. Відсутність зв’язку

Спілкування, можливо є найважливішим ключем до всіх відносин. Нам потрібна підтримка нашого партнера, в тому числі його розуміння і увагу. Ось деякі ознаки того, що нашим відносинам не вистачає спілкування: наші слова не чути, наш партнер не дивиться нам в очі, і ми не можемо встановити відкритий і конструктивний діалог. Якщо ми починаємо розмову то він переходить в суперечку а потім і в сварку. Це проблема з якою найчастіше стикаються пари, оскільки між ними порушується зв’язок, яка їх пов’язувала. Причин може бути багато, можливо ви перестали відчувати ті емоції які були раніше або у вас накопичилося занадто багато образ для щирого діалогу.
Зверніть увагу, що іноді серйозний стрес так само може стати причиною втрати зв’язку у відносинах між партнерами. Наприклад проблеми на роботі або фізично важка робота, різні життєві ситуації можуть сильно вимотувати психологічно людини, тим самим ускладнюючи спілкування між вами. Пам’ятайте про це і ніколи не нехтуйте цим важливим компонентом наших відносин.

2. Відсутність спільних планів і бажань

Після закінчення певного часу, у відносинах, багато партнерів починають відчувати певну монотонність. При плануванні вихідних, походу в кафе або кіно, ми помічаємо що наш партнер не горить таким бажанням як раніше провести з вами цей час. Та іскра в стосунках яка була на самому початку починає згасати, і ми не знаємо чому. Ми повинні бути уважні, як реагує ваш партнер на наші бажання, намагайтеся шукати спільні інтереси, що б ваші бажання збігалися з бажаннями вашого партнера. Якщо реакція вашого партнера холодна, і він не дуже цікавиться цілями і бажаннями, про які ви говорите, ви повинні запитати себе, що сталося. Може, щось змінилося ?. Важливим показником цього є відсутність спільних планів і бажань.

3. Коли сліз більше, ніж радості

Запам’ятайте, погані речі трапляються в житті кожної людини. Побудова стабільних відносин це постійна робота яка вимагає віддачі і бажання обох партнерів. Якщо відносини викликають у вас частіше смуток і зневіра, ніж щастя і радість, то варто звернути на це свою пильну увагу. Будьте обережні, негативні емоції накопичуються в людині. Згодом ці негативні емоції переростають в серйозні конфлікти і непорозуміння між партнерами.

Є пари, які дуже люблять один одного, і все ж вони не можуть зробити один одного щасливими. Обидва партнери повинні піклуватися про відносини і робити все можливе, щоб ваш партнер відчував себе щасливим. Але якщо ваші зусилля не рівні, ви будите відчувати душевне спустошення і нерозуміння. Ви не повинні носити всі проблеми в своєму серці і на своїх плечах, відносини — це дві людини, обидва партнери повинні працювати над вирішенням проблем, що виникають.

4. Немає довіри — немає відносин!

Інша дуже важлива причина появи проблем в стабільності відносин — це недовіра між партнерами. Якщо ви не можете довіритися своєму партнерові і обговорити з ним свої найпотаємніші бажання або тривоги, ви не відчуваєте підтримку, задумайтеся, можливо, щось не так у ваших стосунках. Ваш партнер — це не просто людина, з яким ми поділяємо ліжко або обідній стіл, це ваш партнер по життю, з якими ми будуємо життя і сім’ю. Якщо ми втратимо довіру, ми втратимо все.

5. Коли ми більше не є пріоритетом

Взаємовідносини вимагають, щоб обидва партнери зробили їх пріоритетними в житті; Що їх побоювання — це мої турботи, що їх добробут дуже важливо для мене. Якщо ви їсте день, коли ми помічаємо, що ми не є пріоритетом в житті нашого партнера, тоді також прийдуть страждання і розчарування.

У наших відносинах важливі також такі фактори: наша робота, особистий простір і хобі; але людина, яку ми любимо, завжди повинен бути першим і бути тим, кого ми турбуємося найбільше. Якщо є час, коли ми ставимо інших людей або нашу роботу попереду нашого партнера, тоді ми зіткнемося з проблемами в наших відносинах.

отношения

Пам’ятайте, рішення будь-яких проблем які з’являються у ваших стосунках, починається з обговорення цих проблем зі своїм партнером. Не забувайте, що існує безліч зовнішніх чинників, на які варто звернути увагу, які грають не малу роль в побудові ваших відносин. Наприклад, труднощі з роботою, економічні проблеми чи особисті проблеми можуть позначитися на стабільності ваших відносин. Але з довірою, любов’ю і спілкуванням ви зможете їх подолати.

Ми сподіваємося, що вам сподобалися наші поради і сподіваємося, що в ваших стосунках буде якомога менше проблем …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *