Як доглядати за своєю печінкою

Якщо ви турбуєтеся про здоров’я своєї печінки, виконуйте наші прості поради та рекомендації, які допоможуть вашій печінки бути здоровою і виконувати свої функції як можна краще. Перевірте це!

Печінка — це один з найважливіших органів в нашому організмі, тому кожен повинен знати, як піклуватися про неї. Печінка — це той орган, який детоксифікуючих ваше тіло, оскільки вона діє як фільтр; всі речовини, які приймає ваш кишечник, спочатку проходять через печінку, щоб відчистити від всіляких токсинів, після цього надходять у вашу кров’яну систему.

Якщо ваша печінка не функціонує так, як це передбачається, це може поставити під загрозу весь ваш організм, в результаті у вас з’явиться неприємний запах з рота, головний біль, втома, погане травлення, стрес і слабку імунну систему.

Печінка є життєво важливим органом, тому Вам слід уважно ставитися до всіх ознак які можуть з’явиться у вашому організмі, вплинути на її роботу або заподіяти шкоду. Тут ми розглянемо деякі способи підтримки здоров’я вашої печінки.

Здорове харчування — здорова печінка

Ви повинні їсти достатню кількість фруктів і овочів кожен день. Ось деякі з фруктів, які можуть очистити вашу печінку:

  • Ківі
  • Виноград
  • Черешня

Овочі корисні для печінки:

  • Артишок
  • Дика спаржа
  • Редис

Ви повинні уникати смаженої їжі, заморожених продуктів або занадто великої кількості білка або вуглеводів.

Точно так само ви повинні уникати вживання занадто великої кількості алкоголю, тому що це може викликати цироз або рак печінки. Намагайтеся пити чисту воду замість солодкої газованої води, так як вода очищає організм.

Їжте продукти з антиоксидантами

продукты с антиоксидантами
Продукти, що містять антиоксиданти, що допомагають захистити ваші клітини від шкідливих вільних радикалів, які нападають на здорові клітини і викликають серйозні захворювання, включаючи рак. Ви повинні переконатися, що споживаєте достатньо антиоксидантів, щоб захистити вашу печінку.

Серед продуктів, які можуть дати вам антиоксиданти, — чорниця, шовковиця, яблука, полуниця, горіхи, фундук, артишоки і боби.

Будьте обережні з ліками без рецепта лікаря

Є багато ліків, які можуть завдати шкоди вашій печінці. Особливу увагу варто приділити лікам, які містять ацетамінофен (парацетомол). Вам слід уникати прийому занадто великої кількості таблеток з цією речовиною, щоб ви не пошкодили свою печінку.

Захистіть свою печінку від фізичного пошкодження

Ви завжди повинні бути дуже обережні, якщо ви захоплюєтеся будь-яким екстремальним видом спорту. Отримання травми в районі печінки або пошкодження самої печінки, може бути дуже небезпечно для вашого здоров’я і може спричинити за собою серйозні проблеми з вашим здоров’ям.

Природні засоби для вашої печінки

Зелёный чай для печени

Кращий спосіб лікування та догляду за Вашою печінкою-це натуральна (природна) медицина. Якщо ви любите пити чай, кращим чаєм для догляду за Вашою печінкою, а також корисним для всього вашого організму буде натуральний зелений чай.

Не варто забувати і про фізичні вправи, хоча це і не найважливіша рекомендація для здоров’я печінки, але виконання різних фізичних вправ дуже корисно для здоров’я всього вашого тіла, в тому числі і для печінки.

Якщо ви дійсно хочете що б ваша печінка була здоровою і працювала якомога довше, ви повинні дотримуватися всіх цих простих порад. Ми вважаємо, що всі поради досить прості і не викличуть у вас питання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *