Втрата голосу, причини і лікування

Основні причини втрати голосу

  • Голосні розмови, крики і т. д.
  • Вдихання тютюнового диму або інших дратівливих газів
  • Вживання дратівливих або токсичних продуктів (наприклад, алкоголь)
  • Кашель або захриплість
  • Спів з поганою технікою
  • Ураження поліпів і органів шиї та горла
  • Хвороби дихальних шляхів
  • Екстремальні температури (пиття дуже гарячих або надзвичайно холодних напоїв, холодна погода і т. д.)
  • Неправильне дихання (наприклад, дихання через рот по ночах)
  • Емоційні або нервові проблеми

Якщо афонія (втрата звучності голосу) зберігається більше 3 або 4 днів, рекомендується проконсультуватися з фахівцем (ухогорлонос), щоб він міг оглянути вашу гортань і виключити інші причини.
Як тільки причина втрати голосу була виявлена фахівцем, необхідно пройти лікування. Існують невеликі секрети, які допоможуть вам відновити ваш голос швидше. Під час лікування і відновлення голосу необхідно виключити всі заборонені продукти (тютюн, алкоголь тощо). Обов’язково прикривайте шию шарфом в прохолодну погоду.

Існують натуральні (природні) продукти та добавки, які прискорять ваш лікування і убезпечать вас від втрати голосу. Люди, які щодня використовують свій голос для роботи (професора, оратори, співаки, радіо провідні …), повинні використовувати ці продукти щодня.

Лікування при втраті голосу

Імбир при втраті голосу

Імбир — дуже рекомендована їжа для догляду за нашими голосовими зв’язками. Вживати імбир можна свіжим, у вигляді настою, висушеним або в цукрі. Імбир можна наносити на шию у вигляді ефірної олії, тільки перед цим, обов’язково розбавте його мигдальним маслом.

Антибактеріальний цибульний відвар з цукром: Додайте в пів літра води, 2 цибулини, кип’ятіть протягом двадцяти хвилин. Додайте дві або три столові ложки коричневого цукру в отриманий відвар. Постарайтеся випити протягом дня.

Чебрець: володіє багатьма корисними властивостями. При втраті голосу, зробіть сік з чебрецю. Для цього візьміть половинку лимона, ложку меду і чебрець. Цей сік можна пити або полоскати горло.

Прополіс при втраті голосу

Прополіс: цей природний антибіотик можна приймати з теплою водою протягом дня.

Відвар шавлії і подорожника: ці дві рослини мають пом’якшуючими і розгладжують властивостями для вашого горла, допоможуть вилікувати вашу слизову. Отриманий відвар можна пити або полоскати горло.

Оливкова олія, мед і лимон: змішати столову ложку оливкової олії (extra virgin, cold-pressed), столову ложку лимонного соку і дві столові ложки меду. Приймати слід по одній столовій ложці 4 рази протягом дня, поки ви не відчуєте поліпшення.

Репешок: відмінне рослина, яке згладжує голос і очищає горло. Можна використовувати у вигляді екстракту або відвару для полоскання горла.

Лакриця: цей корінь допомагає відчистити горло від мокроти і знизити запалення дихальних шляхів. Його можна приймати у вигляді відвару (обов’язково потрібно прокип’ятити деякий час, особливо якщо корінь товстий) або в натуральних таблетках, які ми можемо знайти в різних аптеках. Лакриця не рекомендується людям, страждаючим гіпертонією.

Що робити при розтягнення голосових зв’язок?

Одне цікаве і проста вправа, яка допомагає швидко знизити запалення голосових зв’язок, полягає в тому, щоб схопити мова (чистою тканиною) і обережно витягати його з рота, злегка переміщаючи його у всіх напрямках. Це потрібно робити кілька секунд і повторювати вправу два — три рази. Вправа здасться вам дуже дивним, але дуже скоро ви відчуєте поліпшення.

Гомеопатія при втраті голосу

Гомеопатичні засоби можуть допомогти швидко посилити вплив інших природних засобів.

Для людей, які зловживають своїми голосами: (Argentum Metallicum) Аргентум металликум або (Rhus Tox) Рос токсикодендрон
Якщо втратили голос від криків: (Arnica) Арніка
Якщо ваше горло просто болить: (Causticum) Каустикум
Зміни в тоні після виступу: (Arum Triphillum) Арум трифиллум
Афонія, викликана холодом і вологістю: (Dulcamara) Дулькамара
Афонія, викликана сухим холодом: (Causticum) Каустикум
Афонія, викликана нервозністю: (Geslenium) Гельземиум

Після того, як ви обрали для себе ліки, візьміть 3 таблетки і покладіть їх під язик до повного розчинення. Приймайте три рази на день, між прийомами їжі і напоями.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *