Все, що ви повинні знати про яйцях

Якщо б нас попросили вибирати їжу, яку ми могли б рекомендувати майже всім людям, це були б яйця. Яйця — це продукт, який має високу поживну цінність, відповідний для будь-якої вікової групи, практично без будь-яких протипоказань. Навколо цього продукту ходять різні міфи, в яких ми спробуємо розібратися.

В магазині ви зможете знайти багато різних видів яєць, наприклад гусячі, індики, перепели, страусині і т. д. Ми зосередимося на курячих яйцях, споживання яких більш поширене, ніж будь-яких інших.

Одне з головних переваг яйця полягає в тому, що їх можна використовувати абсолютно в різних видах: у якості основного інгредієнта, варити, смажити, збивати, розділяти білок від жовтка, воно смачне саме по собі і як частина безлічі різноманітних рецептів, від солодкого до солоного.

Вміст білка

Білки в яйцях зустрічаються головним чином в яєчному білку і вважаються високоцінними білками з біологічної точки зору, тому що вони містять всі незамінні амінокислоти, що робить яйце високоякісним білком. Фактично, білок яєць є контрольною точкою при оцінці якості білка інших продуктів. Найбільш поширеним білком є овальбумин. 100 г яєць містить 13 г цього білка.

У яєчному білку містяться вітаміни, хоча на 90% білок складається з води.

Правда про холестерин

У минулі роки було рекомендовано обмежити споживання яєць до 2 або 3 на тиждень із-за високого вмісту холестерину. На сьогоднішній день стало відомо, що впливає на рівень холестерину в крові — це баланс насичених і ненасичених жирів. Яйце містить обидва типи, але має набагато більше ненасичених жирів. Крім того, яйця багаті лецитином, який відповідає за правильну емульсію — зменшує кишкову абсорбцію холестерину.

В цілому, можна зробити висновки, що здорова людина, яка слідує за збалансованою дієтою, може з’їдати до 7 яєць у тиждень. Люди які страждають від високого рівня холестерину або будь-якого іншого захворювання з серцево-судинною системою, повинні їсти не більше двох яєць на тиждень або є тільки жовтки.

Яйця в дієтах для схуднення

Яйця для схуднення

Багато хто знає, що яйце має досить багато калорій — 150 ккал на кожні 100 г, саме яйце важить 60 м, тому його калорійність у свою чергу становить 80 ккал, що дуже суттєво для тих, хто дотримується збалансованої дієти. Люди, які прагнуть скинути зайві кілограми і схуднути, повинні контролювати своє споживання, але не варто повністю відмовлятися від споживання яєць, тому що переваги переважують їх недоліки.

Пам’ятайте, що яйця — це дуже алергенна їжа, особливо для немовлят.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *