Водна терапія — простий спосіб скинути зайві кілограми

Вода — це найважливіший елемент для людини, без води нормальна робота організму неможлива. Якщо ви не випиваєте достатню кількість води, ваш організм поступово починає заражатися токсинами, які виробляє ваш організм. В результаті у вас з’являються проблеми з травленням, надмірна вага і інші проблеми зі здоров’ям.

Для звичайної людини достатня норма води складає 2 літри на добу. Цього обсягу достатньо, щоб зменшити ваш апетит до їжі, допоможе розвитку м’язів і збільшити ваш метаболізм. Ви можете досягти достатнього споживання води, просто змінивши кілька щоденних звичок.

Цукрові замінники, присутні в низькокалорійних і газованих напоях, стимулюють апетит.

Яка вода краще?

Свіжа, чиста, негазована вода — кращий варіант, така вода забезпечує оптимальну гідратацію. Скоротіть або відмовтеся взагалі від вживання напоїв з кофеїном і додаванням натрію, які містяться головним чином в ароматизованої воді і можуть протидіяти ефекту гідратації прісної води.

Уникайте низькокалорійних змішаних напоїв, оскільки вони містять замінники цукру, які стимулюють апетит. Це змушує ваш організм вимагати від вас вуглеводи, які можуть протидіяти втраті зайвої ваги. Кислотність, яка міститься в цих напоях, може пошкодити зубну емаль і викликати появу карієсу. Такий же результат ми отримаємо якщо будемо їсти занадто багато солодощів.

Як працює лікування?

Обов’язково перед вживанням їжі випивайте 250 мл (стакан) води. Воду бажано випивати за 30-45 хвилин до прийому їжі. Через 2-2.5 години після прийому їжі ви знову можете випити склянку води. Якщо між прийомами їжі ви починаєте відчувати голод, знову випийте склянку води і через 30-45 хвилин можете з’їсти невелику кількість їжі. Застосовуючи ці прості правила, поступово ви зменшите споживання їжі, почуття голоду не буде сильно вас турбувати, ви почнете втрачати непотрібні вам кілограми.

Переваги питної води

  • Вода не містить калорій
  • Водна терапія дозволяє не тільки позбутися від зайвої ваги, але і забезпечує необхідну кількість води, споживаної в день. Вам потрібно як мінімум 2 літри води в день, так як людське тіло складається з 55-60% води.
  • Водна терапія допомагає підтримувати стабільне і стійке організму і виводити токсини з організму.
  • Постійне споживання води запобігає численним хвороби. Питна вода допомагає головні болі, болі в тілі, епілепсію, ожиріння, артрит, бронхіт, астму, діарею, запор і захворювання нирок, безліч інших захворювань.
  • Допомагає очистити тіло і зробити шкіру пружною і молодий.

Крім того, що це відмінна дієта для схуднення, водна терапія повинна стати для вас як обов’язкове правило при здоровому способі життя. Спробуйте, результат не змусить себе довго чекати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *