Сміх ваш шлях до здоров’я і щастя

Ми не приділяємо сміху достатньої уваги, якого він заслуговує. Ця маленька природна звичка настільки важлива для нашого здоров’я і благополуччя, ми часто сприймаємо це як належне. Отже, давайте приділимо пару хвилин, щоб дізнатися, як отримувати задоволення від сміху і посмішки кожен день.

Ви могли б сказати, що наш рівень життя та швидкість, з якою ми зараз живемо, змушують нас відчувати себе напруженими і злими. Але яка користь від цього стану насправді приносить нам? Хоча швидкість сучасного життя дійсно дуже швидка, багато хто з нас відчувають, що нам не вистачає часу, щоб сміятися і посміхатися (яке зручне виправдання!). Дуже важливо пам’ятати прості радощі життя, так як вони можуть в кінцевому підсумку принести нам великі переваги в довгостроковій перспективі.

Хоча в це важко повірити, але така проста річ як сміх — чи то плач зі сміхом або просто усмішка викликана членом сім’ї або колегою — може допомогти вам впоратися з хворобливими і важкими ситуаціями. Сміх також може допомогти нам показати людям навколо нас, що ми відчуваємо радість, радість або вдячність за їх присутність або дії. Дійсно, сміх — це біологічний процес, який змушує організм виробляти ендорфіни, було доведено, що постійний «потік» ендорфінів може надати величезний вплив на наше здоров’я. Сміх також є ідеальним способом поліпшити наші особисті стосунки, насамперед наш образ, який ми показуємо світові про себе. Вам вирішувати якісь емоції вам показувати оточуючим. Гіркі, щасливі, сумні, серйозні або невиразні емоції. Все залежить тільки від вас!.

Причини частіше сміятися

Причини частіше сміятися

Все, що відбувається в нашому тілі, є результатом чудового і складного комплексу психологічних, фізіологічних і неврологічних процесів. Точно так само, як плач і смуток можуть послабити нашу систему, поставити нас в поганий настрій і зробити життя безглуздою, сміх робить повну протилежність! Ці емоції навіть можуть вплинути на нашу імунну систему, а також надати вам наступні переваги:

Пригнічений або стурбований?

Коли ми сміємося, наш організм більш ефективно регулює рівні серотоніну, ендорфіну, окситоцину і допаміну, які відіграють фундаментальну роль у регулюванні нашого настрою.

Сміх знизить ваш стрес

Стрес впливає на наше здоров’я досить серйозно, послаблюючи імунну систему і серцеву тканину. Стрес може також погіршити проблеми з серцем і підвищити кров’яний тиск. Тут сміх грає важливу роль, оскільки він покращує наше здоров’я і зміцнює організм.

Сміх і творчість

Коли ми сміємося, стимулюється виробництво катехоламінів. Катехоламіни — це речовини, які утримують нас в свідомості і наш мозок в творчому стані.

Ми стаємо більш сприйнятливими

Наш настрій тісно пов’язане з нашим емоційним станом, тому ми можемо легше зблизитися з оточуючими, коли будемо відчувати себе щасливими. Найголовніше в житті — це завжди бути на позитиві, сміятися і посміхатися. Роблячи це, ми автоматично покращуємо як наше життя, так і наше здоров’я, а також наші відносини з зовнішнім світом. Так що намагайтеся більше посміхатися і сміятися, ставитеся до проблем з гумором!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *