Що робити, якщо у вас проблеми зі сном?

Все більше і більше людей стикаються з проблемами зі сном. Стрес, особисті проблеми, щоденні турботи і погане харчування є одними з найпоширеніших причин проблем зі сном.

Навіть у людей, які ведуть здоровий спосіб життя, можуть з’явитися проблеми зі сном. Ми зібрали кілька порад, які повинні допомогти вам заснути. Сон наповнює ваше тіло енергією яка так необхідна для щасливого і динамічного життя.

Як швидше заснути якщо у вас проблеми зі сном?

Слухайте розслаблюючу музику

Прослуховування розслаблюючій музики перед сном може допомогти вам заснути. Дослідження, проведене в 2005 році, показало, що у 35 % людей, які слухали 45 хвилин спокійної музики перед сном, набагато рідше виникають проблеми зі сном. Неважливо, який стиль музики ви слухаєте, головне що б музика була повільною і розслаблюючій. Наукові дослідження показали, що спокійна музика призводить до фізичних змін в організмі, сповільнюється серцевий ритм і дихання, що сприяє спокійному сну.

Тепле молоко

Молоко допоможе заснути

Кілька років тому видання «The New York Times» повідомила, що молоко та інші продукти, багаті білком, фактично блокують сон. Причиною цього є амінокислота триптофан, яка міститься в білку. Тим не менш численні дослідження показують, що діти, які п’ють тепле молоко перед сном, швидше засинають і вони сплять довше.

Думайте про приємне

Напевно підрахунок уявних овець або перерахунок чисел від 0 до 1000 допоможуть деяким людям допомогти заснути. Однак дослідження, проведене в 2002 році, показало, що уявні розслабляючі сцени можуть бути більш ефективним. У дослідженні брало участь 41 осіб, які страждали безсонням протягом кількох ночей. Дослідники попросили їх спробувати різні методи, які викликають сон, включаючи підрахунок овець. Коли їм сказали уявити собі розслабляючі сцени або думати про щось приємне перед сном, наприклад: представити пляж, масаж або прогулянку в лісі, вони засинали в середньому на 20 хвилин швидше ніж зазвичай.

Вважайте овець перед сном

Дихальні вправи для сну

Концентрація на вашому диханні або медитація, може надавати аналогічне вплив на організм перед сном, наприклад, це може знизити серцевий ритм.

Тепла ванна

Наша температура тіла трохи знижується приблизно за 2 години до сну. Це природна зміна, яке спонукає наш мозок приготуватися до засипання. Тепла ванна збільшує температуру тіла. Після ванни, температура тіла швидко опускається, тим самим розслабляє тіло і ви засинаєте швидше.

Не пийте алкоголь перед сном

Багато людей випивають в кінці дня, щоб розслабитися, але алкоголь перед сном навпаки може завдати шкоди спокійного нічного сну. Справа все в тому, що, алкоголь метаболізується в печінці, організму потрібно кілька годин, щоб його обробити. Рекомендується уникати вживання алкоголю перед сном.

проблеми зі сном

Встаньте з ліжка

Ця порада вам здасться дивним. Як я зможу заснути, якщо я не буду в ліжку? Але цей спосіб працює точно. Коли ви не можете довгий час заснути перебуваючи в ліжку, спальня перестає бути місцем відпочинку і починає викликати занепокоєння. Після 15 або 20 хвилин, коли ви не можете заснути, краще всього піти і посидіти в іншій частині будинку, поки ви не відчуєте сонливість, а потім знову лягайте спати на колишнє місце.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *