Що приваблює чоловіків в жінці?

Для більшості чоловіків ідеальна жінка повинна бути утворена, мати мету в житті, бути впевненою в собі і незалежною.

Люди часто стверджують, що чоловіків приваблюють жінки тільки за їх зовнішній вигляд, але насправді не все так просто. Ми спробуємо розібратися і відповісти на великий і складний питання: що чоловіки шукають у жінці?

Очевидно, чоловічий смак у виборі жінки, буде залежати від його особистості, віку, освіти та інших факторів. Тому неможливо зробити точне твердження про те, що сподобається всім чоловікам або навіть конкретній людині, не знаючи його. Однак існує певна статистика в якій зазначені певні особливості та цінності, які більшість чоловіків будуть шукати в жінці.

Якщо ви жінка, яка хотіла б знати, що люблять чоловіки, тому що не бути самотньою? Якщо ви хочете, що б ваші інтереси збігалися з бажаннями іншої людини, незалежно від вашого статі. У цій статті ми розглянемо і з’ясуємо різні частини жіночої особистості, які, як правило, подобаються і приваблюють людей.

Зовнішній вигляд: це справді важливо?

Ми почнемо з найбільш спірною точкою думки. Звичайно, самотні жінки, які читають це, напевно переконані що «чоловіки звертають увагу тільки на зовнішність» і «чоловікам потрібні тільки стрункі і худі жінки». Напевно це правда, якщо чоловік шукає жінку на короткий час або на одну ніч для нього принципово як виглядає жінка фізично в дану хвилину часу. Однак, якщо чоловік дійсно хоче чогось більшого від жінки або серйозних стосунків, він почне фокусуватися на інших аспектах.

Чи означає це, що при пошуку серйозних стосунків чоловіки не звертають увагу на зовнішній вигляд жінки. Та й немає, одночасно. Перше враження дуже важливо, тому, якщо людина не вважає жінку привабливою, коли він зустрічає її, він може швидко втратити до неї інтерес. Тобто фізичний вигляд важливий коли ви хочете залучити людину, але це не є головним критерієм вибору партнера. Більш того, багато чоловіків не люблять жінок, які виглядають як ляльки, і привертають до себе увагу тільки своїм зовнішнім виглядом. Часто до таких жінок ставляться як до пустушок які крім свого зовнішнього вигляду більше ніяк не цікаві чоловікові.

Жіночі частини тіла, на що найчастіше звертають увагу чоловіка, — груди, ноги, попа, очі і посмішка. Але для більшості чоловіків головний критерій не розмір грудей або скільки вона важить, а наскільки добре і гармонійно всі частини тіла виглядають разом і що з себе представляє сама людина.

Незалежність і впевненість у собі

Після того, як ви познайомилися і відбувся перший контакт спілкування один з одним, чоловік починає фокусуватися на інших речах, крім фізичного. У цей час відбувається оцінка, чоловік почне з’ясовувати, чи він завжди захисником з нею, потрібні їй серйозні стосунки, хто буде проявляти ініціативу у відносинах. З цієї причини чоловіки, як правило, шукають жінок, які впевнені в собі, які мають якийсь професійний успіх або принаймні амбіції. Насамперед чоловіків приваблюють жінки, які відчувають себе незалежними, як в економічному плані, так і емоційному. Чоловікові сподобається та жінка, у якої є стабільна робота, у якої є цілі, які вона хоче виконати і досягти, у кого є драйв. У цей момент ви можете показати, що ви не залежите ні від кого, що вам не потрібен хтось, хто подбає про вас.

Культурний і гарний співрозмовник

Уявіть собі, що на даному етапі чоловік вирішив, що його приваблює жінка і він хоче краще пізнати її. Як це можна зробити, якщо у вас не виходить приємної і цікавої розмови? Чоловіки, як правило, люблять жінок, які зможуть потримати розмову на різні теми (політика, релігія, світові новини, спорт тощо). Якщо жінка може говорити про різноманітному кількості речей, це показує, що вона є культурною і освіченою жінкою, у якої є свої власні думки.

Точно так само важливо слухати що говорить ваш співрозмовник під час розмови, не обов’язково погоджуватися, але уміння слухати важливо для кожного партнера. Це показує людині, що ви поважаєте його думку, сприймаєте його емоції, з’являється відчуття розуміння і єдності.

З сильним характером, але й добрим

Як ми писали вище, чоловікам подобається, коли жінки незалежні, тому що для чоловіка це означає, що вони не повинні бути няньками і завжди підтримувати її як дитину. Так само чоловіки люблять жінок, у яких є сильні особисті переконання, які нехай не завжди сходяться з чоловіком. Приємно знаходиться з тим чоловіком які може потримати вас.

Чи означає це, що ви завжди повинні бути жорсткими, сильними і безтурботними? Ну, звичайно, немає. Під час інтимних моментів (не тільки сексуально, але і емоційно), добре показати, що, хоч ви не тільки сильна жінка з сильними переконаннями, ви також можете бути добрим і дбайливим, уважним до потреб інших людей, все ще будучи впевненим у своїх власних. Цього покаже людині, що ви сильні характером але і вмієте бути ніжною.

Звичайно, це ті аспекти, які привертають до себе більшість сучасних чоловіків. Звичайно, деякі з них можуть змінитися в залежності від смаку кожної окремої людини, навіть, можливо, повністю протилежної цієї статті.

Залишайте коментарі, які жінки вам подобаються? Ви згодні з тими пунктами що ми описали? Вам подобаються жінки, як ми описали, або ви віддаєте перевагу щось інше?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *