Секретний інгредієнт, який позбавить від зайвого жиру

Чи знаєте ви, що є секретний інгредієнт, який може допомогти вам швидко і природно боротися з жиром? І цей чарівник … вітамін С! У цій статті ми розповімо про всі чудові властивості вітаміну С.

Ми всі знаємо, що вживання вітаміну С щодня може допомогти вам залишатися здоровим, тому що він виробляє колаген, необхідний для підтримки чистої і здорової шкіри, а також сприяє відновленню і здоров’ю кісток. Завдяки високому вмісту антиоксидантів, які захищають ваші клітини, Вітамін С необхідний для вашої імунної система, що б вона залишалася в здоровому стані.

Всі цитрусові, особливо апельсини, допомагають вашому тілу спалювати жир

Більшість людей не знають, що вітамін С відіграє дуже важливу роль в регулюванні рівня жиру в організмі. Крім того, вітамін С чудовий при регулюванні рівня цукру в крові. Згідно з деякими дослідженнями, у пацієнтів, які споживають один грам (або тисяча міліграмів) вітаміну С в день, протягом шести тижнів, зменшувалися рівні тригліцеридів, холестерину і цукру в крові організму. Аналогічним чином, дослідження, проведене в Університеті штату Арізона, показало, що люди, які споживають вітамін С і при цьому займалися фізичними вправами, спалювали на тридцять відсотків більше жиру, ніж люди, які просто тренувалися. Таким чином можна зробити такі висновки, люди які хочуть схуднути — бажано випивати стакан або два свіжовичавленого апельсинового соку перед тренуваннями.

апельсиновий сік

Регулярне споживання фруктів і овочів корисно для здоров’я

Вживання великої кількості фруктів і овочів, крім збереження здоров’я, також допоможе вам спалити більшу кількість жиру. Якщо у вас увійде в звичку починати ранок зі свіжих фруктів і овочів вони стануть для вас ще корисніше і ефективніше, так як ви будете почніть свій метаболізм раніше, що дозволить вам витрачати більше часу на спалювання зайвого жиру. Важливо пам’ятати, що не тільки вітамін С корисний, але і інші види поживних речовин, які можуть допомогти вам зменшити накопичення жиру в тілі. Фрукти і овочі запобігають накопиченню жирів, поліпшать ваш зовнішній вигляд і допоможуть вашому здоров’ю в цілому.

До речі, люди які звикли споживати більше чотирьох склянок молока в день, спалюють більше калорій і зберігають набагато меншу масу тіла в порівнянні з людьми, які споживають меншу кількість молока в день. Тому дуже важливо, щоб ви включили в свій раціон йогурт, свіжий сир або молоко, а також збільшити кількість фруктів і овочів, багатих вітамінами C, наприклад шпинат, ківі і цитрусові. Якщо ви хочете скинути зайву вагу, не варто забувати про зелений чай, кофеїн, сою і L-карнітин, ці продукти допомагають переробити організмом жирові продукти.

Ще один важливий продукт, про який ми не повинні забувати — це риба, так як вона також може зменшити жирові відкладення, особливо в животі. Риба містить великий рівень жирних кислот омега-3, які можуть допомогти поліпшити рівень інсуліну, побудувати м’язи і зменшити жир в області живота. Ви повинні мати на увазі, що збільшення м’язової маси також збільшує здатність організму спалювати жир.

Давайте підведемо підсумок, який можна винести з цієї статті. Якщо ви хочете зменшити свою вагу або жирові відкладення, крім здорового способу життя, ви також повинні їсти більше фруктів і овочів, багатих вітаміном С і не забувайте про корисність апельсинового соку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *