Гравиола, гуанабана, сметанне яблуко — плід дерева, який лікує рак

У цього дивного плоду є кілька назв, сметанне яблуко, гуанабана, але в нашій країні найчастіше використовують португальське назва Гравиола, — це природна альтернатива для лікування і профілактики раку. Дізнайтеся все про його дивовижні властивості прямо зараз!

Протягом тривалого часу лікування кількох смертельних захворювань, таких як рак, вироблялося «науковими» методами, з сумнівною ефективністю в більшості випадків. Страх перед широкою громадськістю і сильний тиск з боку офіційних медичних органів, колективів народної медицини і фармацевтичних лабораторій, які займаються лікуванням раку, створили ситуацію, коли людина дізнається, що у нього є ця жахлива хвороба, він не наважується шукати менш агресивні і більш природні варіанти.

Але якщо Ви не хочете проходити через важке і болісне лікування, існують природні лікарські (природні) методи лікування з перевіреною і доведеною ефективністю. З кожним днем ці методи стають популярнішими на відміну від офіційних методів лікування. Було доведено, що ці методи лікування настільки ж ефективні, а іноді навіть більш ефективні, ніж офіційні методи лікування різних видів раку. Особлива відмінність альтернативного методу лікування плодом гравиола, практично відсутність побічних ефектів, які виявляються при офіційних методів лікування (погіршення імунної системи, випадання волосся і т. д.) та інші вторинні впливу хіміотерапії, як різке зниження ваги (відомої як «Кахексія»). Ще одним важким наслідком є постійна, неконтрольована блювота, яка є не тільки результатом хвороби, але і хіміотерапевтичного лікування.

Походження, особливості та вирощування гравиолы

Насправді ніхто точно не знає, звідки виникла гравиола, хоча багато людей вважають, що, оскільки корінні Мезоамериканцы вирощували її по всій тропічній Америці і навіть в Африці, її природною зоною походження є переважно вологі тропіки. Гравиола — листяне дерево, сімейства Анноновых, тобто в певний час року його листя опадає і дерево не дає плодів.

Цвітіння дерева відбувається, як правило, з жовтня по січень, плоди з’являються з грудня до кінця квітня. Дерево гравиола дуже стійко до вітрам, засух і пошкоджень від термітів.

Фруктові плоди дерева гравиола дуже популярні, в Америці цей плід називають Soursop (сметанне яблуко), який зовні дуже схожий на великий “Черимойя“, або кремове яблуко (custard apple), покриті шипиками, з дуже соковитою м’якоттю. Дуже часто з нього роблять дуже освіжаючий і смачний сік, і з цієї причини його часто використовують при приготуванні холодних десертів, желе, мармеладу та освіжаючих напоїв.

Гравиола, природна (природна) хіміотерапія

Його антиканцерогенная сила в 10 000 разів більше, ніж хіміотерапія.

Отже, в цій статті ми говоримо про рослину, з науковою назвою Annona muricata, добре відомому як сметанне яблуко, Гравиола, і багатьма різними іменами в різних місцях по всьому світу (наприклад, гуанабана «guanábana» на іспанській мові або «stafeli» на Суахілі). Дерево Гравиола виростала практично по всій території Мезоамериці.

Однак головна причина, по якій ми говоримо про Гравиоле сьогодні, це природна сила боротьби з раком. Існує безліч досліджень, що доводять цей факт.

У національному Інституті раку Сполучених Штатів в 1976 році було доведено, що гравиола володіє «хіміотерапевтичне» силою більш ніж в 10 000 разів більшою, ніж з’єднання Адріаміцін (Доксорубіцин), одне з найбільш агресивних сполук, що використовуються в реальній хіміотерапії.

Але на додаток до цього, він також має дивовижну властивість, яка значно відрізняється від традиційної хіміотерапії. Що ж це за властивість? У той час як традиційна хіміотерапія атакує здорові клітини з тією ж швидкістю, що і ракові клітини, тому що хіміотерапія не може відрізнити хворі клітини від звичайних клітин, гравиола залишає здорові клітки в спокої, в той час як вона атакує (з великою силою) ракові клітини, уповільнюючи і зупиняючи їх зростання всього за 48 годин.

Багато інших досліджень також доводили його дивовижні властивості і переваги. Одне з головних досліджень було проведено у 1997, в університеті Purdue в Індіані. Вивчення довело що гравиола має анти-карциногеные властивості і знищує злоякісні клітини 12 типів раку!. В тому числі, рак серця, рак передміхурової залози, рак молочної залози, рак сечового міхура, ректальний рак, рак товстої кишки, також показав ефективність при боротьбі з лейкемією.

Протиракові властивості

У складі листя і плоду Гравиолы є природне хіміотерапевтичне речовина, зване Ацетогенином. Гравиола володіє здібностями до боротьби з раковими захворюваннями, в 10 000 разів сильніше, ніж адріаміцін (токсична речовина штучного походження). Природний хемотаксис — це процес, при якому певні з’єднання атакує клітини, які містять деякі хімічні речовини (які унікальні для злоякісних або ракових клітин), залишаючи здорові клітки в спокої. Звичайна хіміотерапія діє випадковим чином, вона впливає і на ракові клітини, так і на здорові, що дуже негативно позначається на загальному стані організму.

Правильна дозування

Найкращий спосіб використання Гравиолы — взяти готовий препарат виготовлений з листя Гравиолы, він може бути в капсулах або таблетках, приймайте приблизно за 15-20 хвилин до їжі.

  • Профілактичне використання: достатня кількість становить приблизно 500 мг за півгодини до початку прийому їжі.
  • Лікувальне застосування: Приймайте профілактичну дозу 500 мг, помножену на 2 (1 грам) або до 4 (2 грами) залежно від типу та тяжкості вашої хвороби.

Гравиола — природне диво-ліки

Хоча основне застосування гравиолы це анти-канцерогенна, гравиола-це рослина, яка також має антибактеріальні властивості, протипаразитарні, спазмолітичні (допомагає контролювати м’язові спазми), в’яжучі, інсектицид, гіпотензивну (знижує артеріальний тиск) і антгельминтный (допомагає виводити глистів). Тому ми завжди рекомендуємо приймати хоча б профілактичну дозу.

Ми знаємо що гравиола буде відмінним природним ліками для вашого здоров’я, це одне з найбільш потужних природних ліків які існують в нашій природі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *