Чому щоденна ходьба дуже корисна

Нещодавно опубліковане дослідження показало, що для підтримки гарного здоров’я вашого тіла кожен день необхідно проходити як мінімум тисячу кроків.

Всім відомо, що ходьба корисна для здоров’я, але давайте розберемося як саме вона впливає на ваш організм? Щоденна ходьба допомагає з втратою ваги, стимулює кровообіг і запобігає поява варикозних вен, тонізує м’язи ніг. Ходьба також знижує ризик гіпертонії, запобігає появі діабету і робить позитивний вплив на холестерин.

Намагайтеся не горбитися і не дивитися на землю під час ходьби, дивіться вперед. Зосередьтеся на тому, як ви ходите кожен день і продовжуйте вдосконалювати свою техніку – зрештою, те, як ви ходите, перше, що люди помічають, коли бачать нас здалеку. Ви навіть можете відрізнити кого-то просто по тому, як вони ходять.

В якому взутті краще займатися ходьбою? Для цього заняття найоптимальнішим буде спортивне взуття, з гумовою підошвою, яка дозволить уникнути ковзання і зручна устілка.

Якщо у вас немає часу на щоденні прогулянки протягом дня, ви завжди можете ходити на роботу пішки не використовуючи машину або громадський транспорт, замість ліфта піднімайтеся пішки по сходах до потрібного вам поверху.

Якщо ви ходите на сонці, намагайтеся пити багато води, щоб запобігти затримку рідини, не забувайте використовувати сонцезахисний крем. Пам’ятайте, що навіть в похмурі літні дні сонячні промені можуть бути досить небезпечні для вашої шкіри, тому все одно слід використовувати сонцезахисний крем.

Ще одна перевага ходьби полягає в тому, що ходьба змушує вас почувати себе краще емоційно, тим самим роблячи кожен день більш терпимим і приємним з кожним кроком.

Крім того, навіть короткі щоденні прогулянки зміцнюють наше серце, значно зменшуючи ризик виникнення проблем з серцево-судинною системою. Було доведено, що у жінок (тих, у кого робота пов’язана з ходьбою) на 35% менше серцевих ускладнень, ніж у будь-якої іншої сидячої жінки того ж віку.

Також було доведено, що ходьба дуже допомагає мозку, так як когнітивна функція помітно поліпшується при щоденній ходьбі. Як правило, це допомагає літнім людям знизити ризик ускладнень на церебральному рівні.

Хоча це звучить неймовірно, щоденна прогулянка (30 хвилин в день) запобігає діабет типу 2 в значній мірі: насправді було доведено зниження ризику на 58%.

Ходьба також покращує серцево-легеневу резистентність, так як вона допомагає легеням стати сильніше і здоровіше, більш здатними боротися з вірусними інфекціями.

Щоденна прогулянка також може допомогти полегшити симптоми депресії.

Нарешті, ходьба знижує ризик розвитку раку товстої кишки і молочної залози, оскільки ходьба покращує травлення, запобігаючи накопичення напівперетравленої їжі і фекального матеріалу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *