5 способів збільшити ваш метаболізм

Наш метаболізм перетворює калорії з нашої їжі в енергію, необхідну організму для виконання різних завдань, таких як наповнення киснем наші м’язи. Є кілька основних факторів, які впливають на формування нашого метаболізму, гени, стать і вік. Проте є способи, які можуть збільшити наш метаболізм. Давайте розглянемо кілька способів.

Фізичні вправи

Коли ви ходите, бігаєте або піднімаєте тяжкості, ви збільшуєте кількість енергії, необхідне організму. Одночасно це збільшує ваш метаболізм, особливо протягом декількох годин після вправ.

Підняття тяжкості

Коли ви піднімаєте важкі предмети, м’язова тканина перебуває під стресом. Після цього вона відновлює себе, що прискорює обмін речовин. Жінка, яка вправляється з вагами не рідше трьох разів на тиждень протягом шести тижнів, може накопичувати достатню кількість м’язів для спалювання від 10 до 32 додаткових калорій на день.

Контролюйте свої порції

Це допоможе вам контролювати ваш метаболізм і не перевантажувати його надмірною енергією, яку ваш організм не можемо використовувати негайно. Для вимірювання об’єму необхідного вам пиши ви можете використовувати ваги або чашку, так ви зможете контролювати правильні розміри порцій які необхідні для вашої ваги. До речі, контролювати порції необхідної вам їжі можна використовуючи свою руку. Наприклад, зерен або крупи буде достатньо близько жмені, овочів і зелених листя — близько двох жмень, фруктів буде досить приблизно стільки що й ваш кулак, а розмір м’яса повинен бути як ваша долоня.

Метаболізм допомагає схуднути

Їжте частіше, але менше

Деякі експерти рекомендують приймати маленькі, часті страви протягом дня. Збільшення кількості прийомів їжі, які ви їсте, при цьому зменшення розміру порції кожної страви допомагає збалансувати рівень цукру в крові. Перше, що потрібно зробити, це визначити кількість калорій, яке вам необхідно кожен день, потім враховуйте цю цифру при вимірюванні порцій. Це допоможе вам перейти від трьох великих прийомів їжі до п’яти меншим.

Багато сміятися!

Сміх також прискорює обмін речовин. Дослідники з Університету Вандербільта в Нешвіллі, штат Теннессі, провели дослідження метаболізму і сміху. Вони поміщають людей в «метаболічну камеру» (невелика кімната, яка вимірює вироблення тепла, щоб виміряти швидкість метаболізму людини). Потім вони показали їм смішні відеоролики. Суб’єкти спалювали від 10 до 40 калорій більше, ніж зазвичай. Це невелике збільшення, але кожна калорія дуже важлива для людей, які хочуть скинути вагу і прискорити обмін речовин.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *