10 причин кинути палити

Всі ми знаємо, що куріння завдає шкоди нашому здоров’ю. У цій статті ми розповімо про 10 причин, які змусять вас кинути палити і можливо ви відмовтеся від цієї поганої звички!

Ви будете менше нервувати

У курців існує думка, що паління допомагає їм заспокоїтися. Однак, британське дослідження, опубліковане в початку цього року, передбачає, що відмова від куріння може в значній мірі зменшити занепокоєння людини.

За словами авторів дослідження в Британському журналі психіатрії, люди, які змогли кинути палити, відчували помітне зниження занепокоєння, в той час як ті, хто продовжував курити, здебільшого відчували постійне занепокоєння.

Аналогічним чином, дослідження 2010 року в журналі «Наркоманія» показало, що спостережуваний стрес зменшувався у людей, які кинули палити протягом року після госпіталізації у зв’язку з серцевими проблемами.

Ваш рот буде вам вдячний

Здорові зуби

Згідно з даними дослідження, проведеного Центром з контролю за захворюваннями, відмова від куріння може значно знизити ризик виникнення стоматологічних проблем, таких як руйнування зубів, захворювання ясен, а також знижується ризик більш серйозних захворювань, таких як рак порожнини рота.

У людей, які продовжують палити, ризик розвитку захворювань порожнини рота у 1,5 рази вище в порівнянні з колишніми курцями люди.

Ваша сексуальне життя буде краще

Дослідження показали зв’язок між тютюновою залежністю і зменшенням сексуального потягу у чоловіків, а також жінок. Сподіваємося що для багатьох це стане вагомою причиною кинути палити.

Ваша шкіра буде виглядати краще

Проблеми зі шкірою

Якщо ви хочете, щоб ваша шкіра була красивою і здоровою, тоді краще кинути палити. Так як куріння впливає на тонус шкіри, сприяє в’ялості, викликає появу зморшок навколо губ. Вже через півтора місяця після того, як ви кинете курити, ваша шкіра почне виглядати краще і більш здоровою.

У вас буде більше волосся

Якщо вам подобається мати пишну зачіску з густим волоссям, настав час відмовитися від куріння. Дослідники виявили зв’язок між курінням і високим ризиком облисіння у чоловіків.

Ваш настрій покращиться

гарний настрій

Відмова від куріння зробить вас щасливішим. Дослідники з Університету Брауна виявили, що курці ставали щасливішими, коли вони кидали цю шкідливу звичку.

Ви будете жити довше

Згідно з даними дослідження 2012 року в The Lancet, відмова від куріння може допомогти жінкам жити на десятиріччя довше, ніж якщо б вони продовжували курити. Дослідники також виявили, що чим більше жінка курить, тим вище ризик передчасної смерті. Навіть курці, які викурюють від однієї до дев’яти сигарет в день, мають у два рази більше ризику передчасної смерті в порівнянні з некурящими.

Ви збільшите свої шанси при зачатті

Кидайте палити якщо хочете дитини

Одна з кращих речей, яку ви можете зробити, якщо плануєте вагітність, це кинути палити. В новинах NBC повідомлялося, що у курців на 60 відсотків вище ймовірність бути безплідною, порівняно з некурящими. Куріння підвищує ризик викидня.

Їжа стане для вас смачніше

Якщо вам не подобається несмачна їжа, вам не слід палити. За даними звіту, невелике дослідження грецьких солдатів з 2009 року показує зв’язок між залежністю від тютюну і зниженням чутливості смакових рецепторах.

Застуда буде більш терпимою

застуда

Згідно з дослідженнями, проведеними вченими з Єльського університету, незначні симптоми холоду можуть стати більш серйозними для курців. Результати, опубліковані в 2008 році в Журналі клінічних досліджень, продемонстрували підвищену реакцію імунної системи у щурів, які зазнавали впливу тютюнового диму, коли вони також зазнавали впливу вірусу, подібного грипу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *